Veřejnost

O události

Prague Open Dance Festival (PODF) je největší mezinárodní taneční soutěž v České republice, která se bude konat 15.-16. září 2018 v nádherných prostorech Fora Karlín. U příležitosti 15. výročí Vás nově čeká jedinečná opening night, která proběhne 14. září a nese název NINE.
 
Jméno NINE získala, díky snoubení 9 moderních múz umění. Hlavním vrcholem večera budou show nejlepších tanečních párů světa ve standardních a latinskoamerických tancích. Program bude obohacený o módní přehlídku uznávané návrhářky Natali Ruden s názvem Alter Ego a nezaměnitelná hlas Emmy Drobné. Celým večerem Vás provede Dana Morávková a Roman Vojtek. Event s obsazením párů těchto kvalit nemá v celé Evropě obdoby.
 
Mezinárodní soutěž PODF snad již ani není třeba představovat. Každoročně se do srdce Evropy, do Prahy, sjede na téměř 1000 tanečních párů z celého světa. Nechybí ani světová taneční špička a tak se můžete přijít podívat, kdo bude stát na stupních vítězů a nechat se strhnout skvělými výkony.

NINE?

Neopakovatelný zážitek. Neopakovatelná příležitost. Nechte se okouzlit mistry svého oboru ať už jsou to mistři světa v tanečním sportu, nebo umělci v oblasti módy, hudby, divadla či akrobacie.

Program Opening Night NINE

V předvečer soutěžního víkendu v pátek 14. září proběhne opening night NINE. Můžete se těšit na propojení 9 moderních múz umění. Zde je výběr těch nejlepších.

Sergiu Rusu Dorota Rusu
1. Tanec
Tanec, jako jedna z múz bude zastoupena 9 nejlepšími páry z celého světa, které Vám předvedou dechberoucí show.
Natali Ruden
2. Móda
Druhou múzu nám představí úspěšná návrhářka Natali Ruden prostřednictvím jedinečné módní přehlídky s názvem Alter Ego.
Emma Drobná
3. Hudba
Hudba, jako třetí múza, se bude linout celým večerem a těšit se můžete na nezaměnitelný hlas Emmy Drobné.
Roman Vojtek + Dana Morávková
4. Divadlo
Celým večerem Vás provede charismatický pár moderátorů a to Dana Morávková a Roman Vojtek.

PODF?

Nechte se strhnout skvělými výkony současné soutěžní špičky v tanečním sportu. Podpořte svého favorita. Načerpejte inspiraci. Tančete vedle těch nejlepších. Fanděte svým kamarádům.

Atmosféru tvoříte VY, pojďme ji udělat nezapomenutelnou.

Program soutěžních dnů PODF

O víkendu proběhnou taneční soutěže WDSF ve všech věkových kategoriích od juniorských kategorií až po seniorské. Třešničkou na dortu pak budou kategorie World Open, kde se nejlepší páry utkají o body do světové žebříčku.

Sobota 15. září

 • World Open Adults Latin
 • Youth Standard
 • Junior I, II Latin
 • Senior II, Standard
 • Senior I Latin
 • Rising Stars Standard

Neděle 16. září

 • World Open Adults Standard
 • Youth Latin
 • Junior I, II Standard
 • Senior I , III Standard
 • Rising Stars Latin

Místo konání

Jubilejní 15. ročník se přestěhoval do nových prostorů Fora Karlín. Na co se můžete těšit? Na prostorný moderní sál s výbornou akustikou, profesionálně ozvučený a osvětlený. Navíc jsou celé prostory vybaveny klimatizací.

Forum Karlín, Pernerova 652/51, 186 00 Praha 8

Souhlasím
###message