Startovní listina

555

Zde naleznete všechny přihlášené páry na aktuální ročník Prague Open Dance Festival.

Milí soutěžící, prosíme zkontrolujte si po registraci zda je vaše jméno viditelné ve startovní listině. Pokud byla registrace úspěšná, budete zapsáni na seznamu. Pokud ne, neváhejte nás kontaktovat.

Startovní listina

World Open Dospělí Latina (72)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Alexander Chaustov Maike Finke Německo
Martin Moordieck Olivia Gjelfort Dánsko
Rob Versteeg Inge Kuijpers Nizozemsko
Igor Golovach Michelle-Angela Blank Spojené státy americké
Alexey Korobchenko Liana Odikadze Izrael
Ernest Mensah Munukum Victoria Addai Jižní Afrika
Martin Synek Adriana Srejmova Česká republika
Armen Tsaturyan Svetlana Gudyno Rusko
Andrey Gusev Vera Bondareva Rusko
Konstantin Gorodilov Dominika Bergmannova Estonsko
Pavel Shchepletsov Alina Khrometskova Rusko
MargaretDufie Ofosu Collins Brobbey Jižní Afrika
Markus Ranta Alisa Heino Finsko
Roman Besedin Kristina Beregova Rusko
Alessandro Cuoco Olga Kosareva Švýcarsko
Kolaczek Kevin Rasset Clementine Francie
Daniel Klima Radka Psenickova Česká republika
Jan Musal Jana Kukucova Česká republika
Phillip Kozlowski Jelena Balac Německo
Jakub Jan Kucera Monika Merklova Česká republika
Zsolt Sandor Cseke Malika Dzumaev Německo
Falcon Keller Christiane Schmeichel Německo
Brodie Barden Lana Skrgic-de Fonseka Austrálie
Zilahi Szabolcs Andrea Gede Maďarsko
Miha Zerjav Laura Karcagi Maďarsko
Albert Kosinski Anna Ponomar Ukrajina
Andrey Chumachenko Maria Titova Rusko
Timur Yusupov Valeria Remina Rusko
Matvey Shevelev Vitalina Gigashvili Rusko
Sergiu Maruster Anastasia Stan Německo
Winson Tam Anastasia Novikova Kanada
Vitalii Zakharov Dana Smagulova Kazachstán
Giovanni Cailotto Rosaria Sara Lo Casto Itálie
Efrem Kuzmichenko Pina Erzen Slovinsko
Jan Albeck Nicola Helm Německo
Alexey Nikolaenko Sima Kumar Rusko
Mate Gogh Franciska Elo Slovensko
Tomas Kalous Barbora Novakova Česká republika
Andrej Marolt Nina Vrhovnik Slovinsko
Daniel Makovec Michaela Borovkova Česká republika
Alex Koren Ekaterina Novikova Slovensko
Polak Vojtech Skalicka Silvie Česká republika
Martin Tojnar Katerina Jozifova Česká republika
David Jelinek Bara Jancakova Česká republika
VINEL BENJAMIN BOUFFARTIGUE LAURA Francie
Lukas Liebzeit Anna Ondruchova Česká republika
Tomas Fridrich Veronika Jordanovova Česká republika
Filip Sabol Anastasia Eremenko Česká republika
Andreas Werilly Alexandra Gassner Rakousko
Lukas Martinek Beata Duchkova Česká republika
Adam Havel Anna Cihlarova Česká republika
Jan Vlk Eliska Vlkova Česká republika
Viktor Jehlicka Valentyna Jehlickova Česká republika
Daniel Maslak Janka Slezakova Česká republika
Zdenek Suchy Michaela Vetrovska Česká republika
Tomas Fabera Yulia Sorokolit Česká republika
Vit Rohacek Lucie Fruhwirtova Česká republika
Jan Sindler Ester Jezikova Česká republika
David Valcuha Michaela Capkova Česká republika
Ondrej Gilar Eva Novakova Česká republika
Stepan Rubas Simona Cerna Česká republika
Josef Jasek Lucie Vasickova Česká republika
David Szucs Bohdana Turkevych Maďarsko
Daniel Provaznik Veronika Florianova Česká republika
David Pisula Klara Smieskova Česká republika
Jaroslav Brtek Barbora Mahenova Česká republika
Eric Testa Eric Federica Brezzo Itálie
Tomas Gal Gal Sabina Karaskova Česká republika
Lubomir Kozel Adela Sirocakova Česká republika
Gabriel Reikl Julia Osterreicher Rakousko
Grzegorz Zmokly Magdalena Abramowicz Polsko
Artem Semerenko Valeriya Kachalko Kyrgyzstán
World Open Dospělí Standard (68)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Evgenij Mironov Anastasia Plastinina Rusko
Gabriel Livshits Sharon Nerst Izrael
Madis Abel Aleksandra Galkina Estonsko
stepan podduev margarita sibeleva Rusko
Kris-Jarlet Kivisaar Martina Heimo Estonsko
MargaretDufie Ofosu Collins Brobbey Jižní Afrika
Pavel Shchepletsov Alina Khrometskova Rusko
Tomas Fainsil Violetta Posmetnaya Německo
Mikhail Rybalkin Mariia Timofeeva Švýcarsko
Dmitry Erofeev Polina Erosh Rusko
Martin Benysek Martina Manaskova Česká republika
Robert Penkava Mariana Drekslerova Česká republika
Basin Boris Elizaveta Shchekina Rusko
Maxim Pugachev Kira Oxas Rusko
Anton Besedin Ekaterina Strelkova Rusko
Ilya Gasanov Liudmila Raevskaya Rusko
Marco Bodini Kristina Charitonovaite Itálie
Jan Musal Jana Kukucova Česká republika
Alexey Bredikhin Daria Bredikhina Rusko
Nicolas Ballester Simona Gentile Španělsko
Bartlomiej Szkutnik Agata Brychcy Polsko
lingyun xiang lu liu Čínská lidová republika
Hongze Zhang Shanna Tang Čínská lidová republika
Shaoyang Yuan Chongxuan Qi Čínská lidová republika
Ilia Rotar Silvia Susanne Barjabin Estonsko
Edgars Linis Eliza Ancane Lotyšsko
Winson Tam Anastasia Novikova Kanada
Semen Ezhov Marianna Butuzova Ázerbájdžán
Karol Michal Tomecki Santa Vlasa Litva
Tomas Kalous Barbora Novakova Česká republika
Daniel Makovec Michaela Borovkova Česká republika
Martin Bubenicek Veronika Sailerova Česká republika
Dominik Fus Terezia Valeria Ziffova Rakousko
Igor Kruglov Ekaterina Kazmirchuk Rusko
Earle Williamson Veronika Myshko Ukrajina
Alex Koren Ekaterina Novikova Slovensko
Martin Tomasek Wanda Mazuchova Česká republika
Andrej Simko Marcela Smrhova Česká republika
Edgaras Baltaragis Indre Kucinskaite Litva
Matej Janak Anna Kratka Česká republika
David Jelinek Bara Jancakova Česká republika
Jacek Jeschke Hanna Zudziewicz Polsko
Mateusz Brzozowski Justyna Mozdzonek Polsko
Ivan Varfolomeev Ana Masarova Rusko
Gleb Zaytsev Svetlana Rubina Rusko
Cyril Drahy Aneta Klapkova Česká republika
Filip Sabol Anastasia Eremenko Česká republika
Tomas Janonis Anna Carbone Litva
Valentin Desinov Margarita Khusainova Rusko
Lukas Martinek Beata Duchkova Česká republika
David Odstrcil Tara Bohak Česká republika
Jan Vlk Eliska Vlkova Česká republika
Vladyslav Korablov Yevheniia Iliash Ukrajina
Daniel Maslak Janka Slezakova Česká republika
Martin Pauliny Katerina Cakorova Česká republika
Jakub Florian Veronika Hegrova Česká republika
Jiri Erhart Dana Jirikova Česká republika
Vit Domorad Simona Tejcova Česká republika
Tomas Fabera Yulia Sorokolit Česká republika
Rares Banu Catinca Banu Rakousko
Vit Rohacek Lucie Fruhwirtova Česká republika
Tamas Kariko-Toth Evelyn Szaraz Maďarsko
Marcin Kleist Julia Bien Polsko
Stepan Dostal Tereza Simackova Česká republika
Richard Rambousek Veronika Bulirova Česká republika
Marco Sirocchi Dora Kilin Rumunsko
Karel Sokl Marketa Woznicova Česká republika
Daniel Provaznik Veronika Florianova Česká republika
Mládež Standard (44)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Artem Lobanov Victoria Selyutina Rusko
Artti Oskar Maasik Mileene Varik Estonsko
Batu Sandiraz Nehir Cam Turecko
Kristers Smits Elizabeth Shlimovich Spojené státy americké
Arseny Karpachev Polina Konina Rusko
Kris-Jarlet Kivisaar Martina Heimo Estonsko
Shon Drayblat Noam Oz Izrael
Maxim Proskurin Prusakova Sofia Rusko
Maksim Savtsuk Sabine Liisa Parn Estonsko
Maksim Kudinov Daniel Kavaliunas Izrael
Egor Nikolaev Aleksandra Raskatova Rusko
Mark Ziv Adar Moshaof Izrael
Mikhail Avdeev Olga Naumova Rusko
ariel zaidman eden zaltsman Izrael
Maxim Grama Alexandra Vladimirova Rusko
Matyas Vitecek Johana Vanacova Česká republika
Jan Pecha Zdenka Pechova Česká republika
Pawel Haftka Oliwia Grzeska Polsko
Martin Fried Sara Vondrejcova Česká republika
Eyal Ately Karin Kaykov Izrael
MEIR ELKESLASSY SHIRAZ ATELY Izrael
Danil Glazunov Anna Lyubimova Rusko
Semen Ezhov Marianna Butuzova Ázerbájdžán
Florian BAUDOUX Natalia SADOWSKA Francie
Nikola Iliev Helga Capapey Albánie
Roman Agafonov Ekaterina Dmitrieva Rusko
Dragos Cimbir Beatricia Rotaru Moldavsko
Igor Batov Beata Lukianchuk Rusko
Filip Pribyl Amalie Rumpikova Česká republika
Jakub Smolucha Adela Dolezalova Česká republika
Adam Cadilek Anna Blokesova Česká republika
Nikita Startsev Anastasiia Maziuta Ukrajina
Tomas Balcarek Martina Maresova Česká republika
Artem Oberemok Ema Tomasova Slovensko
Lukas Martinek Beata Duchkova Česká republika
Jaroslav Jesensky Simona Pavlovicova Slovensko
David Varinsky Tatiana Kerestiova Slovensko
Michael Bejr Sofie Prochazkova Česká republika
Kamil Tarach Michalina Buczynska Polsko
Josef Kuca Daniela Serakova Česká republika
Patrik Dobrusky Veronika Novakova Česká republika
Karolis Burneikis Izabele Sekaite Litva
Leon Muehleder Liliana Farkas Rakousko
Richard Rambousek Veronika Bulirova Česká republika
Mládež Latina (49)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Artti Oskar Maasik Mileene Varik Estonsko
Batu Sandiraz Nehir Cam Turecko
Kristers Smits Elizabeth Shlimovich Spojené státy americké
Shon Drayblat Noam Oz Izrael
Maxim Proskurin Prusakova Sofia Rusko
Egor Nikolaev Aleksandra Raskatova Rusko
Mark Ziv Adar Moshaof Izrael
Mikhail Avdeev Olga Naumova Rusko
ariel zaidman eden zaltsman Izrael
Yehor Khrapal Anastasiia Lemishko Ukrajina
Augustinas Trinkus Neda- Elena Salugaite Litva
Maxim Grama Alexandra Vladimirova Rusko
Ondrej Vokurka Eliska Hrebickova Česká republika
Pawel Haftka Oliwia Grzeska Polsko
Artem Nasretdinov Maria Barykina Rusko
Martin Fried Sara Vondrejcova Česká republika
Eyal Ately Karin Kaykov Izrael
Matej Kudlac Michaela Bajgarova Česká republika
Danil Glazunov Anna Lyubimova Rusko
Florian BAUDOUX Natalia SADOWSKA Francie
Nikola Iliev Helga Capapey Albánie
Efrem Kuzmichenko Pina Erzen Slovinsko
Roman Agafonov Ekaterina Dmitrieva Rusko
Igor Batov Beata Lukianchuk Rusko
Gianmarco SPOSATO Aurora RANVESTEL Itálie
Filip Pribyl Amalie Rumpikova Česká republika
Jakub Smolucha Adela Dolezalova Česká republika
Adam Cadilek Anna Blokesova Česká republika
Nikita Startsev Anastasiia Maziuta Ukrajina
Tomas Balcarek Martina Maresova Česká republika
Artem Oberemok Ema Tomasova Slovensko
Lukas Martinek Beata Duchkova Česká republika
Nikita Ladyzhenskii Ekaterina Sternard Rusko
Yaroslav Sukmanov Elizaveta Slavogorodskaya Rusko
Tomas Holik Frantiska Haskovcova Česká republika
Josef Paral Klara Malinovska Česká republika
Petr Poremski Vendula Homolova Česká republika
Henryk Sznapka Daria Toman Česká republika
Mario Kirsner Adela Golombova Česká republika
Tomas Kirnig Klara Konecna Česká republika
Jakub Novotny Barbora Bobkova Česká republika
Patrik Dobrusky Veronika Novakova Česká republika
Adam Lasik Lenka Kalendova Česká republika
Alexandr Kuchar Adriana Bierosova Česká republika
Karolis Burneikis Izabele Sekaite Litva
YURI BURKOVSKI LIBI MESHUSHIN Izrael
Leon Muehleder Liliana Farkas Rakousko
David Szucs Bohdana Turkevych Maďarsko
Maik Zimmer Adeline Kastalion Německo
Junior I Latina (19)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Damian Kobez Nataliya Behrendt Německo
Aleksandr Podsivalov Aleksandra Sidorova Rusko
Avtushko Kyrylo Rapino Chiara Německo
Martin Chytil Katerina Ptackova Česká republika
Emil Korotin Elenora Kerde Estonsko
Konstantyn Dikenshteyn Daria Kozak Ukrajina
Ervinas Valskys Meida Kybartaite Litva
Danylo Kalinskyi Marta Poshyvak Ukrajina
SULTAN Leo BARBIERI Alessia Francie
Vojtech Smolucha Anastasya Zhydovska Česká republika
Yanosh Maziuta Sofiia Tetenich Ukrajina
Richard Volf Veronika Dostalova Česká republika
David Kazda Julie Ptackova Česká republika
Tobias Dolansky Klaudie Dobsova Česká republika
Petr Nesuta Sofie Lungova Česká republika
Vojtech Anelt Sarlota Hruskova Česká republika
Simon Bortlik Sara Dolezalova Česká republika
Samuel Omasta Tereza Matyo Slovensko
Simon Kral Julie Kubikova Česká republika
Junior I Standard (15)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Damian Kobez Nataliya Behrendt Německo
Aleksandr Podsivalov Aleksandra Sidorova Rusko
Avtushko Kyrylo Rapino Chiara Německo
Martin Chytil Katerina Ptackova Česká republika
Emil Korotin Elenora Kerde Estonsko
Konstantyn Dikenshteyn Daria Kozak Ukrajina
Danylo Kalinskyi Marta Poshyvak Ukrajina
Vojtech Smolucha Anastasya Zhydovska Česká republika
Yanosh Maziuta Sofiia Tetenich Ukrajina
Richard Volf Veronika Dostalova Česká republika
David Kazda Julie Ptackova Česká republika
Simon Bortlik Sara Dolezalova Česká republika
Samuel Omasta Tereza Matyo Slovensko
Simon Kral Julie Kubikova Česká republika
Vojtech Marek Monika Myslikova Česká republika
Junior II Latina (43)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Batu Sandiraz Nehir Cam Turecko
Michal Badej Anastazia Ivankova Česká republika
Schmal Christian Brennicke Alessandra Německo
Gleb Medveditckov Lilia Mikhalenok Rusko
Martin Chytil Katerina Ptackova Česká republika
Lev Skrjabin Mirra Pchelkina Estonsko
Filip Horak Karolina Plna Česká republika
Konstantyn Dikenshteyn Daria Kozak Ukrajina
Jakub Stumpf Kristyna Stumpfova Česká republika
Petr Bednar Nicol Rabihova Česká republika
Ondrej Vokurka Eliska Hrebickova Česká republika
Vojtech Marek Monika Myslikova Česká republika
Vitek Boldis Katerina Pechacova Česká republika
Vid Steinfelser Zara Avsec Slovinsko
Mykyta Nikolaichuk Sofiia Maliarova Ukrajina
MEIR ELKESLASSY SHIRAZ ATELY Izrael
Ondrej Routa Petra Vetrovska Česká republika
Daniil Zavodnov Kristyna Vavrova Česká republika
Maximilian Moser Alisa Wilhelm Německo
Tomas Novak Anna Bulirova Česká republika
Filip Pribyl Amalie Rumpikova Česká republika
Enej Erzen Tara Por Slovinsko
Pau Pellise Cabrera Vera Fluixa Arques Španělsko
Jan Forejt Klara Koubova Česká republika
Nikolay Puzyrev Alexandra Volkova Rusko
Viktor Kroter Anna Lytovchenko Německo
Vojtech Smolucha Anastasya Zhydovska Česká republika
Nikita Startsev Anastasiia Maziuta Ukrajina
Matyas Kolozsvary Adel Emese Balogh Maďarsko
Lukas Michalek Laura Kopecka Česká republika
Tomasz Ruszkowski Julia Mozdyniewicz Polsko
Mikita Buyel Maria Moiseeva Bělorusko
Kamil Tarach Michalina Buczynska Polsko
Martin Maschke Nikola Pavlickova Česká republika
Tobias Dolansky Klaudie Dobsova Česká republika
Jakub Novotny Barbora Bobkova Česká republika
Petr Nesuta Sofie Lungova Česká republika
Kipras Burneikis Barbora Martinkeviciute Litva
YURI BURKOVSKI LIBI MESHUSHIN Izrael
Viktor Pavlicek Ludmila Trundova Česká republika
Saveli Korosteljov Kristiin Sagur Estonsko
Raul Toparcean Julia Beissel Rakousko
Patrik Kohon Dalma Gal Maďarsko
Junior II Standard (41)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Batu Sandiraz Nehir Cam Turecko
Michal Badej Anastazia Ivankova Česká republika
Schmal Christian Brennicke Alessandra Německo
Gleb Medveditckov Lilia Mikhalenok Rusko
Martin Chytil Katerina Ptackova Česká republika
Maksim Savtsuk Sabine Liisa Parn Estonsko
Lev Skrjabin Mirra Pchelkina Estonsko
Filip Horak Karolina Plna Česká republika
Konstantyn Dikenshteyn Daria Kozak Ukrajina
Jakub Stumpf Kristyna Stumpfova Česká republika
Petr Bednar Nicol Rabihova Česká republika
Mattia Rossi Asia Gentili Itálie
Vojtech Marek Monika Myslikova Česká republika
Vitek Boldis Katerina Pechacova Česká republika
Vid Steinfelser Zara Avsec Slovinsko
Mykyta Nikolaichuk Sofiia Maliarova Ukrajina
Edvardas Masaro Patricija Rinkeviciute Litva
MEIR ELKESLASSY SHIRAZ ATELY Izrael
Vojtech Kacerovsky Klara Brychcinova Česká republika
Ondrej Routa Petra Vetrovska Česká republika
Daniil Zavodnov Kristyna Vavrova Česká republika
Maximilian Moser Alisa Wilhelm Německo
Filip Pribyl Amalie Rumpikova Česká republika
Enej Erzen Tara Por Slovinsko
Pau Pellise Cabrera Vera Fluixa Arques Španělsko
Jan Forejt Klara Koubova Česká republika
Anton Siff Sofia Tshizhova Estonsko
Viktor Kroter Anna Lytovchenko Německo
Vojtech Smolucha Anastasya Zhydovska Česká republika
Nikita Startsev Anastasiia Maziuta Ukrajina
Lukas Michalek Laura Kopecka Česká republika
Tomas Pejsar Valentyna Plischkeova Česká republika
Tomasz Ruszkowski Julia Mozdyniewicz Polsko
Mikita Buyel Maria Moiseeva Bělorusko
Kamil Tarach Michalina Buczynska Polsko
Jan Vlcek Petra Priplatova Česká republika
Filip Veprek Adela Samelova Česká republika
Kipras Burneikis Barbora Martinkeviciute Litva
Viktor Pavlicek Ludmila Trundova Česká republika
Saveli Korosteljov Kristiin Sagur Estonsko
Patrik Kohon Dalma Gal Maďarsko
Senior I Standard (37)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Pavel Haman Iryna Berestyuk Česká republika
Sergey Solozhentsev Anna Maltsava Bělorusko
Stefan Sechelmann Franziska Sechelmann Německo
Erhardt Korf Monica Korf Jižní Afrika
Dennis Ciomber Julia Von Bruhl Německo
Fabian Wendt Anne Steinmann Německo
Joerg Kuegler Eva Maria Hundstorfer Rakousko
Karsten Schroeder Christine Rothe Německo
Michael Lennig Kathrin Wulf Německo
Karel Strzanovsky Anna Biernatova Česká republika
Spoerl Sebastian Rodionova Kristina Německo
Feindura Yven Hafner-Feindura Heike Německo
Wojciech Markowski Natallia Damasevich Polsko
Toni Haselberger Martina Gansterer Rakousko
Michael Forster Karin Buttner Německo
Martin Klempir Romana Vitkova Česká republika
Pasi Rautio Minttu Pajunen Finsko
Tlapak Daniel Hudikova Edita Česká republika
Christian Holderried Daniela Saurle-Holderried Německo
Petr Kiesel Nikola Mikeskova Česká republika
Gordon Knittel Isabelle Ruhrmund Německo
MILAN SEDLAR MARTINA GROSUPOVA Česká republika
Evgeny Olkov Marina Belyaeva Rusko
Zbynek Deyl Martina Deylova Česká republika
Roman Vseticka Martina Jalovecka Česká republika
Karel Stanke Zuzana Stanke Česká republika
Zdenek Kitler Petra Kitlerova Česká republika
Pavel Cadilek Karolina Cadilkova Česká republika
Michael Zellerhoff Andrea Zechmann Německo
Petr Bayerle Barbora Snajderova Česká republika
Serhii Shulha Olha Shulha Nizozemsko
michale mammoliti silvia mariotti Itálie
Tomas Rimkus Nerija Surblyte Litva
Zdenek Suchy Hana Slavickova Česká republika
Bogdan Kostov Megumi Miyashita Česká republika
Lukas Belo Lenka Serakova Česká republika
Martin Cech Katerina Cechova Česká republika
Senior I Latina (27)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Takeshi Matsumoto Tomoyo Miyanishi Japonsko
Santiago Calvo Plana Anna Pershina Německo
Wojciech Markowski Natallia Damasevich Polsko
Sven Langer Ganna Suprun Německo
Lubos Nevrla Jana Kastovska Česká republika
Andreas Stach Nina Stach Německo
Pasi Rautio Minttu Pajunen Finsko
Gerard Perez Raventos Eva Krejcirova Španělsko
Milan Dufek Romana Motlova Česká republika
Robert Gunther Iwona Pilch Německo
Tlapak Daniel Hudikova Edita Česká republika
Petr Liska Iveta Firtova Česká republika
Daniel Klima Radka Psenickova Česká republika
Jan Beranek Pavla Berankova Česká republika
Miroslav Apolenar Irena Bartosekova Česká republika
David Valcuha Michaela Capkova Česká republika
Petr Kiesel Nikola Mikeskova Česká republika
Martin Blazek Jana Volejnikova Česká republika
Ingo Madel Rosina Witzsche Německo
Zbynek Deyl Martina Deylova Česká republika
Andrej Marolt Nina Vrhovnik Slovinsko
Roman Vseticka Martina Jalovecka Česká republika
Kamil Malinka Katarina Malinkova Slovensko
Pavel Cadilek Karolina Cadilkova Česká republika
Martin Klempir Romana Vitkova Česká republika
Josef Kukan Barbora Kukan Česká republika
Martin Cech Katerina Cechova Česká republika
Senior II Standard (50)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Diehl Matthias Rennhack Nicole Německo
Takeshi Matsumoto Tomoyo Miyanishi Japonsko
Jurgen Kuberczyk Birte Kuberczyk Německo
Volker Maison Anke Seiler Maison Německo
Erhardt Korf Monica Korf Jižní Afrika
BOURGUET GILLES BOURGUET SANDRINE Francie
Gerhard Rigo Sabine Rigo Německo
Aiuto Valerio Aiuto Rosetta Německo
Christian Holderried Daniela Saurle-Holderried Německo
van der Meer Sabrina van der Meer Patrick Německo
Toni Haselberger Martina Gansterer Rakousko
Droste Horst Kahl-Kaminsky Claudia Německo
Langer Thomas Langer Christine Německo
Deutschmann Uwe Doscher Anett Německo
Stefano Maraboli Laura Donati Itálie
mueller detlev henze-hentzschel yvonne Německo
Miloslav Mareska Lenka Mareskova Česká republika
Zbigniew Sulminski Anke Sulminski Německo
Mario Unger Andrea Unger Rakousko
David Ryc Lucie Rycova Česká republika
Richard Botik Alice Pokorna Česká republika
Orest Janecek Lenka Mila Česká republika
Roderik Mennens Ruth Van de Moesdijk Nizozemsko
Raschka Michael Raschka Brigitte Rakousko
Pierre Payen Isabelle Reyjal Francie
Konstantin Maletz Corina Maletz Německo
Artur Mitterer Petra Mitterer Německo
Evgeny Olkov Marina Belyaeva Rusko
Karel Pleyer Radka Pleyerova Česká republika
Mistelberger Hans Kopp Gertrude Rakousko
Schonherr Kai Ludwig Silke Německo
Daniel Compel Milena Oharkova Česká republika
Roman Koci Irena Kustkova Česká republika
Vladimir Mika Marie Kucerova Česká republika
Ivo Simacek Katerina Bendova Česká republika
Bohuslav Dusek Andrea Duskova Česká republika
Stanislav Lesak Alzbeta Lesakova Česká republika
Libor Blazek Dana Zelezna Česká republika
Jens Riedel Silka Riedel Německo
Juha Rautio Paivi Rautio Finsko
Jiri Brich Jitka Brichova Česká republika
Lukas Povolny Katerina Novakova Česká republika
Jan Mlejnsky Pavla Kaminkova Česká republika
Jiri Vrana Jaromira Vranova Česká republika
Huempfer Harald Huempfer Ursula Německo
Pfeiffer Peter Pfeiffer Miriam Německo
Milan Jandejsek Jana Pavlova Česká republika
Seyboth Rene Seyboth Heike Německo
Jaroslav Ryba Tereza Magdalena Dvorackova Česká republika
Jiri Vesely Zdenka Vesela Česká republika
Senior III Standard (49)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Olaf Petermann Romy Groh-Petermann Německo
Emilio Villodres Montserrat Estall Španělsko
Juan Pedro Maria Martin Maria Rosa Grane Tor-del-Spar Španělsko
Antonio Lagunas Matilde Sauceda Španělsko
Antonio Loureiro Matilde Garcia Španělsko
RICCARDO RIDDA SIMONETTA DE ANGELIS Itálie
Jurgen Kuberczyk Birte Kuberczyk Německo
Horst Stepuhn Kerstin Stepuhn Německo
Volker Maison Anke Seiler Maison Německo
MASSIMO SCHIANO ANTONELLA D'ITRI Itálie
Roland Holub Eleonora Holub Rakousko
Roland Schlogl Karin Schlogl Německo
Domke Lorenz Domke Carola Německo
Briner Juerg Egli Katharina Švýcarsko
Langer Thomas Langer Christine Německo
Salzgeber Gerhard Salzgeber Ingrid Rakousko
Miroslav Koula Jana Michelova Česká republika
Tomas Marx Blanka Marxova Česká republika
Piotr Misztal Monika Misztal Polsko
Manfred Dort Traudel Dort Německo
Roman Skyba Jana Skybova Česká republika
Bohuslav Benysek Lenka Benyskova Česká republika
Martin Zinsler Eva Dvorak Rakousko
Piero Travisi Catia Falchetti Itálie
Seidl Heinz Elvira Wimmer Rakousko
Robert Dub Sylvia Schaefer-Nouza Rakousko
Steffen Kniestedt Antje Kniestedt Německo
Rosenkranz Uwe Rosenkranz Marion Německo
Ales Kacafirek Eva Suchanova Česká republika
Jiri Cinybulk Vera Krejcova Česká republika
Mistelberger Hans Kopp Gertrude Rakousko
Michal Taborsky Irena Krizova Česká republika
Josef Wiener Eva-Maria Wiener Rakousko
Marek Wasilewski Krystyna Wasilewska Polsko
Jaroslav Zeman Petra Zemanova Česká republika
Jozsef Kranicz Erika Dobo Maďarsko
Ernst Heger Michaela-Elisabeth Kainz Rakousko
Gross Michael Gross Regina Německo
Gerber Bernhard Gerber Rita Německo
Ladislav Peresty Sarka Peresta Česká republika
Frantisek KULHAVY Ladislava KULHAVA Česká republika
Karsten Soellner Anett Soellner Německo
Gerhard Baier Ingrid Cloos-Baier Německo
Milan Pragr Ivana Pragrova Česká republika
Josef Stehlik Eva Stehlikova Česká republika
peter kaplan eva kaplanova Česká republika
Jaromir Stolba Zuzana Stolbova Česká republika
Ivan Benko Miroslava Benkova Slovensko
Zdenek Tesarik Dagmar Tesarikova Česká republika
Senior IV Standard (28)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Karl-Ludwig Gloeckner Heidemarie Gloeckner Německo
Battocchi Giovanni Simonini Gloria Itálie
Wolfgang Drewitz Eva-Mary Kohn Německo
Alessandro Barbone Patrizia Flamini Itálie
Lupo-Detlef Wolff Rebecca Wolff Německo
Hoeschele Viktor Hoeschele Anny-Edith Německo
Stefano Donati Laura Santini Itálie
Roland Schlogl Karin Schlogl Německo
Salzgeber Gerhard Salzgeber Ingrid Rakousko
Manfred Kerschner Monika Kuegler Rakousko
Jurgen Klein Gabriele Klein Německo
Matthias Polloczek Renate Polloczek Německo
Massimo GALLI Fiorella FOSSATI Itálie
Salvatore Miriello Rosa Jemma Itálie
Mauro Manessi Luisa Nava Itálie
Bohumil Cech Pavla Cechova Česká republika
MAZZONI FRANCO LUCACCINI STEFANIA Itálie
Jan Hon Jaroslava Honova Česká republika
Ioannis Midiatis Maria Midiati Řecko
Kernler Hans Kernler Inge Německo
Jiri Cinybulk Vera Krejcova Česká republika
Gerber Bernhard Gerber Rita Německo
Saverio De Nichilo Concetta Mondarini Itálie
Torka Marius Torka Barbara Německo
Theodor Rulofs Eva Rulofs Rakousko
Josef Broz Irmgard Broz Rakousko
Giovanni Boccu Federica Gualina Itálie
Heiner Weimer Elfi Weimer Německo
Senior II Latin (13)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Takeshi Matsumoto Tomoyo Miyanishi Japonsko
lemaire Patrick Massaro Jennifer Francie
GERARDO RUIZ VERONICA FERNANDEZ Španělsko
Gerhard Rigo Sabine Rigo Německo
Roman Skyba Jana Skybova Česká republika
Daniel Compel Milena Oharkova Česká republika
Bohuslav Dusek Andrea Duskova Česká republika
Stanislav Lesak Alzbeta Lesakova Česká republika
Martin Macoun Ivana Lutovska Česká republika
Jens-Peter Petersen Birgit Petersen Německo
Schweiger Karl-Heinz Karoulis-Schweiger Olga Německo
Petr Florian Michaela Florianova Česká republika
Vlastimil Hosek Marcela Pokorna Česká republika