Camp

PRAGUE OPEN CAMP

Srdečně Vás zveme na taneční CAMP po soutěži Prague Open Dance Festival. Soustředění proběhne 17. - 18. září 2018 se skvělými trenéry. Více informací naleznete na facebookové události. Těšit se můžete na:

  • Anastasia Titkova
  • Vladimir Karpov
  • Kevin Juul
  • Davide Gabusi
  • Ilya Danilov
  • Asis Khadjeh-Nouri

Anastasia Titkova

Anastasia Titkova získala mnoho ocenění v průběhu amatérské dráhy, bohužel kvůli zdravotním problémům jejího manžela ukončila svoji soutěžní kariéru velmi mladá. To ji nebránilo stát se jednou z nejuznávanějších trenérů světa a vychovat několik mistrů světa. Nyní se věnuje převážně výuce párů a zároveň je uznávaná funkcionářka a porotkyně WDSF.

Vladimir Karpov

Vladimír Karpov byl úspěšný tanečník latinskoamerických tanců a po ukončení soutěžní kariéry se věnuje trenérské činnosti. Je také uznávaný porotce WDSF.

Kevin Juul

Kevi Juul je oblíbeným trenérem latinskoamerických tanců. Velmi často porotuje nejvyšší titulární soutěže WDSF.

Davide Gabusi

Davide Gabusi patří mezi špičkové trenéry latinskoamerických tanců a je uznávaným porotcem WDSF.

Ilya Danilov

Ilya Danilov patří mezi špičkové trenéry latinskoamerických tanců a je uznávaným porotcem WDSF. Vychoval již spoustu výborných tanečníků včetně mistra Evropy Armena Tsaturyana.

Asis Khadjeh-Nouri

Asis Khadjeh-Nouri získal mnoho ocenění v průběhu amatérské dráhy a také v profesionálech, například finalista Mistrovství Evropy. Nyní se věnuje převážně výuce párů a zároveň je uznávaný porotce WDSF. Taneční svět jej zná také jako spoluorganizátora "The Camp" ve Wuppertal.

Souhlasím
###message